В Гамбурзі невідомі пошкодили будівлю українського консульства — МЗС
18:55 28.01.2022
261

Розбите вікно та камінь помітили українські дипломати, після чого звернулися до поліції з вимогою притягнути винних до відповідальності.

У ніч проти п'ятниці, 28 січня, невідомі каменем розбили вікно будівлі генерального консульства України в німецькому місті Гамбург. Співробітники консульства вранці помітили розбите вікно разом із покинутим предметом. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

«Вранці співробітники консульства виявили розбите вікно установи, а також камінь, яким, ймовірно, був нанесений удар. Постраждалих внаслідок інциденту немає, проникнення всередину консульства не відбулося», – йдеться в повідомленні відомства.

Українські дипломати в Гамбурзі вже звернулися до поліції задля проведення оперативного розслідування та притягнення винних до відповідальності. Попри інцидент, консульство працює в штатному режимі.

Крім того, МЗС України наголосило, що, Відповідно до положень Віденської конвенції про дипломатичні зносини, держава перебування має забезпечувати безпеку консульських установ, акредитованих на її території.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також