У Вінниці підприємства об'єдналися у кластер приладобудування та автоматизації
10:30 06.07.2022
281

У Вінниці 16 підприємств об'єдналися у кластер приладобудування та автоматизації. Деякі з них співпрацюють із ЗСУ та зокрема виробляють дрони і безпілотні літальні апарати, - про це повідомив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Підприємство «ВінАероГіз» працює в галузі геодезії і топографії. Саме тут займаються виробленням дронів та безпілотних літальних апаратів. Наразі фахівці фірми активно співпрацюють зі Збройними силами України.

У свою чергу лабораторія фірми «Віасофт» презентувала проєкти вінницьких науковців. Зокрема, проєкт автопілоту для електричного інвалідного візка, що розробляється в партнерстві із польською компанією Mobilis Robitics. 

Окрім того, вони показали розумний звуковий маяк для незрячих та слабкозорих людей, який вже впровадили у виробництво на Вінницькому підприємстві Українського товариства сліпих.

«Для них така взаємодія – це відчуття партнерського плеча, можливість розширювати горизонти і формувати амбітні плани. Місцеві виробники приємно вражають. Обсягами, продуктивністю, ефективною та злагодженою роботою. Особливо, коли йдеться про соціальну складову. Особливо, коли йдеться про підтримку наших військових у боротьбі з російським агресором», - йдеться у повідомленні заступника міського голови.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також