Волонтери з Вінниччини доставили на лінію зіткнення 4 автомобілі та гуманітарну допомогу
11:30 06.07.2022
278

Волонтери Жмеринщини доставили для наших захисників на лінію зіткнення 4 позашляховики. Усі автомобілі були завантажені змінним одягом, засобами гігієни, продуктами харчування, серед яких були й сухі сніданки, й продукти тривалого зберігання, й домашні смаколики, а також багато інших корисних у польових умовах речей, - про це пишуть в АрміяInform.

Усі чотири автомобілі підвищеної прохідності після придбання були відремонтовані та переоснащені вінницькими майстрами спільно з волонтерами, і вже допомагають виконувати бойові завдання одному з підрозділів Сил спеціальних операцій на передовій. 

Йдеться про підрозділ, в якому ось вже три місяці проходить службу й боронить українську землю відомий усім жмеринчанам земляк – координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та директор Благодійного Фонду «Енергія Відродження», депутат Вінницької обласної ради, а нині – солдат-спецпризначенець Олег Легеза. 

Олег Легеза разом із волонтерами й привів конвой у складі чотирьох волонтерських машин до гарячої точки, в якій воює його підрозділ.

 

 

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також