Керівництво країн G20 прагне вакцинувати 70% населення планети до середини 2022 року
10:44 30.10.2021
397

Міністри фінансів та охорони здоров'я 20 найбільших економік світу (G20) ставлять за мету вакцинувати проти коронавірусу 70% населення світу до середини 2022 року.


 При цьому протягом наступних двох місяців квота вакцинованих у світі має досягти в середньому не менше 40%, наголошується у спільному комюніке, поширеному напередодні саміту "Великої двадцятки" у Римі, повідомляє Deutsche Welle.


 "Ми повинні вживати заходів, щоб допомогти збільшити постачання вакцин та основних медичних продуктів до країн, що розвиваються, і усунути існуючі обмеження щодо постачань та фінансування", - йдеться в документі.


 Країни G20 домовилися створити робочу групу з представників міністерств фінансів та охорони здоров'я, спрямовану на посилення глобальної співпраці та ефективніше управління світовими ресурсами.

Розширити доступ бідних країн до вакцинації проти COVID-19 закликав учасників зустрічі та генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.
 

Він також нагадав лідерам "Великої двадцятки" про кліматичну катастрофу, до якої, на його думку, наближається світ, а також про зростання нерівності між людьми, що супроводжує відновлення економіки після пандемії.


 "Це аморально", - заявив генсек ООН.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також