Чим в ЄС стимулюють до вакцинації молодь?
17:03 08.08.2021
264

Влада різних країн шукає способи, як вплинути на громадян, котрі не поспішають на пункти вакцинації. Насамперед у центрі уваги — молодь, повідомляє Адвокат Права.

 Так, в Австрії запропонували видавати молодим людям, які зробили щеплення, ваучери. Їх можна буде використати на дискотеках та в нічних клубах. Талони пропонується зробити еквівалентними €100, їх можна буде витрачати на гастрономію.

Влада вважає, що це вбило б двох зайців: у молодих людей з’явиться стимул, а підприємства сфери розваги, які найбільше постраждали під час кризи, отримають фінансову підтримку.

 У Великій Британії за проходження вакцинації можна отримати знижки від сервісів таксі та громадського харчування. Це спільна ініціатива Міністерства охорони здоров’я та бізнесу.

 Uber, наприклад, у серпні пропонує знижки на поїздки та доставку їжі для молоді, яка отримала вакцину. А на початку цього року забезпечував безкоштовний проїзд до центрів вакцинації.

 Серед інших стимулів, що обговорюються, — ваучери або знижки для людей, які бронюють щеплення через онлайн-сервіс, а також конкурси в соціальних мережах та акційні пропозиції від ресторанів.

Автор: Марія Петренко
Читайте також