Ігор Ткачук: останнім часом у Вінниці активно обговорюється питання вигулу домашніх улюбленців
11:09 22.10.2020
265

Вінниця по праву вважається найкомфортнішим містом для життя. Та не зважаючи на те, міська влада активно працює над реалізацією інвестиційних й соціальних проектів у місті залишається ряд питань, які потребують вирішення.

Зокрема, останнім часом активно обговорюється питання вигулу домашніх улюбленців. Декілька років тому у місті створили майданчик для вигулу тварин, проте один майданчик не вирішує проблему цілого міста. Тож любителі чотирьолапих продовжили звертатися до міської влади з проханням облаштувати у різних районах міста огороджені площадки для вигулу та дресури тварин.

Мова йде про облаштування території на якій буде встановлено тренажери для дресирування тварин, урни та стенди з дог-пакетами для утилізації собачих відходів. Окрім того задля вирішення питання можна облаштувати спеціальні ділянки розміром 2×3 метри, яку засипають піском, гравієм і роблять дренажну систему, яка дозволяє змивати дощами екскременти в землю. Подібні «собачі туалети» не потребують значних затрат та великої площі.

Переконаний, що міська влада зверне свою увагу на дане питання і воно буде вирішено найближчим часом.

Автор: Ігор Ткачук

громадський діяч, депутат Вінницької міської ради чотирьох скликань

Читайте також