У Вінницькій школі проходить фотовиставка "Стоп шкільний терор" та "Навчи добру"
18:00 05.11.2021
346

До тижня толерантності у Вінницькій школі №18 розмістили фотовиставки  "Стоп шкільний терор" та "Навчи добру". 

На відкриття, аби поспілкуватися та мотивувати учнів, завітали - талановитий вінницький фотограф та автор світлин Константин Ревуцький, депутатка Вінницької обласної Ради, ініціаторка виставки Людмила Станіславенко та учасник Міжнароднародної антинаркотичної асоціації Олександр Волошин.

Людмила Станіславенко розповіла, що основний меседж, який намагались донести до дітей, полягає в тому, що юні містяни повинні підтримувати один одного, а не проходити повз коли бачать, як ображають чи цькують слабших.

”І сьогодні ми зустрілися з учнями школи №18. Вкотре щиро розповівши кожен свою життєву історію. Наприклад,Олександр Волошин поділився своєю надважкою, але надзвичайно героїчною історією виходу з залежності. Окрім того, він говорив про дітей, які наразі знаходяться на реабілітації та розплвідав наскільки їм важко покінчити з минулим” - каже депутатка Вінницької обласної Ради.

“У зворотному спілкуванні з'ясувалося, що ми вже маємо випадок коли надзвичайно потрібна наша підтримка та допомога” - додає Людмила Станіславенко.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також