Відсьогодні невакцинованих держслужбовців та освітян не пускатимуть на роботу - МОЗ
09:34 08.11.2021
371

Від 8 листопада набуває чинності наказ МОЗ, норма якого не допускає до роботи невакцинованих від коронавірусу вчителів, держслужбовців та науковців. Працівники, які не отримали щеплення, відстороняються без збереження зарплати та без нарахування стажу за ці дні.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Відповідно до наказу, обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів та закладів освіти.

Наказ набирає чинність через місяць з дня його публікації - 8 листопада.

Працівники, які не щепились проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

4 листопада заступник міністра - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що наказ про відсторонення від роботи невакцинованих працівників не стосується щеплених однією дозою.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також