В уряді розповіли про заходи в рамках стратегії подолання бідності
09:08 10.08.2016

У відомстві зазначили, що Кабінет міністрів України своїм розпорядженням затвердив План заходів на 2016-2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності.

Вказано, що "розв’язання проблеми подолання бідності є одним із першочергових завдань світової спільноти, що регламентується Європейською соціальною хартією, а також Цілями сталого розвитку, що схвалені на Саміті ООН на період з 2015 до 2030 року".

Передбачається, що реалізація заходів з виконання завдань, визначених Стратегією подолання бідності, сприятиме зниженню рівня бідності в країні, додали у Мінсоцполітики.

"Зокрема, заплановано до кінця 2017 року здійснити комплекс заходів, спрямованих, насамперед, на підвищення розмірів грошових доходів населення від трудової діяльності, залучення громадян до ринку праці, забезпечення надання адресної допомоги та підвищення ефективності програм соціальної підтримки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, особлива увага буде приділятися підвищенню рівня доступності населення до соціальних, освітніх та медичних послуг незалежно від місця проживання. Для цього, як зазначають у Мінсоцполітики, вже створені відповідні механізми, пов’язані з децентралізацією державної влади та реформою місцевого самоврядування, і будуть започатковані нові.

Стратегія подолання бідності в Україні реалізовуватиметься комплексно, наголосили у міністерстві.

"Одне із важливих завдань, яке при цьому ставиться, - мінімізація ризиків соціального відчуження сільського населення; мінімізація ризиків бідності найбільш вразливих категорій населення; запобігання бідності та соціального відчуження серед внутрішньо переміщених осіб", - додали у відомстві.

Джерело: УНН
Читайте також