Мінекономіки: Україна завойовує ринки Азії
08:29 10.08.2016

Після втрати за останні два роки російського ринку для українських виробників, Україна активно завойовує азійські ринки. Про це розповіла перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів в ефірі 5 каналу.

"Сьогодні ми активно працюємо над завоюванням нових ринків. І якщо в Індонезії та Малайзії це були офіційні візити президента і нашої команди, то вже в цьому році ми плануємо провести спільну комісію з Китаєм, і також в кінці жовтня ми пропонуємо провести спільну комісію з В'єтнамом", - повідомила Ковалів.

Розповідаючи про візити президента Петра Порошенка до Індонезії та Малайзії, заступник міністра заявила, що вони стали вікном в азіатські ринки.

"Сьогодні наші торгові відносини в основному обмежуються виключно торгівлею аграрною продукцією. А для нас набагато цікавіше, і ми сьогодні власне цим і займаємося, - експортувати продукцію з більшою доданою вартістю, як продукцію агропереробки, так і продукцію машинобудування, співпраця в оборонному секторі. Тобто фактично ми для себе відкрили вікно в азіатські ринки", - зазначила заступник міністра.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна та Індонезія домовилися почати консультації щодо зони вільної торгівлі між країнами.

Джерелo: Корреспондент.net

Читайте також