У Вінниці відбувся перший Пирогівський ретро-пікнік
19:04 04.09.2021
422

На території Національного музею-садиби М.І.Пирогова пройшов перший Пироговський пікнік, де вінничани та гості міста мали можливість відчути атмосферу доби видатного українського хірурга, анатома та вченого.

Захід покликаний популяризувати ім’я видатного українця, розкрити і підсилити туристичний потенціал даної локації. Проходив ретро-пікнік з нагоди 140-річчя смерті Миколи Пирогова.

Так на території музею організували пікнікову зону, ярмарок смаколиків від місцевих виробників та клуб вінтажу. Самих же відвідувачів зустрічали костюмовані персонажі власників садиби.
Учасники події мали можливість відвідати різні екскурсії, побачити майстер-класи по приготуванню різних видів чаю та кави, пограти у крокет та потанцювати, відвідати тематичні лекції. 

Окремо було презентовано книгу-довідник «За рецептами Миколи Пирогова», виданої в рамках конкурсу соціокультурних грантів Вінницької міської ради.

Довідково: 

Микола Іванович Пирогов — учений зі світовим ім’ям, який останні 20 років життя провів під Вінницею у мальовничій садибі «Вишня». Її будівлі та парк збереглися до нашого часу і нині є частиною комплексу Національного музею-садиби М. Пирогова.

 

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також