У Туреччині рятувальники ліквідували 125 пожеж, сім досі тривають
20:02 02.08.2021
264

У Туреччині рятувальники вже змогли загасити 125 осередків пожеж із 132, сім ще тривають. Про це повідомили міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу, міністр сільського та лісового господарства Бекір Пакдемірлі і міністр культури і туризму Мехмет Ерсой на брифінгу, який транслювали в Twitter.

"За останні 5 днів ми ліквідували 125 з 132 пожеж, 7 з них все ще тривають. Крім того, наша організація втрутилася в 78 сільських пожеж. Немає ніякого ризику, пов'язаного з тепловими електростанціями. Завтра ми знову зіткнемося з найнижчою вологістю за весь час . Пожежа в районі Манавгат в Анталії триває ", - сказав Пакдемірлі.

До реагування на пожежі залучено 16 літаків, 9 БПЛА, 51 вертоліт, 1 безпілотний вертоліт, 850 розбризкувачів води, 150 одиниць будівельної техніки та понад 5 тис. одиниць особового складу.

Міністр Сойлу зазначив, що справжніми героями залишаються лісники, які до останнього не покидають свої пости. За минулу добу з пожежі в Анталії врятували 13 лісників. Також Сойлу заявив, що чутки про те, що чиновники наживаються на пожежах, є лише чутками, з якими варто боротися так само рішуче, як і з вогнем.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також