У США сотні конспірологів QAnon зібралися на площі, де вбили президента. Вони очікували другого пришестя
13:00 04.11.2021
255

1 листопада сотні прихильників конспірологічного руху QAnon прийшли на площу в Далласі, щоб дочекатися другого пришестя Джона Кеннеді-молодшого. Про це пише Vice.

На площі, де зібралися конспірологи, 1963 року застрелили 35-го президента країни Джона Кеннеді. Згідно з пророцтвом QAnon, до них мав вийти син загиблого президента Джон Кеннеді-молодший, який помер в автокатастрофі 1999 року.

Прихильники теорії змови вважають, що Кеннеді-молодший інсценував свою смерть і весь цей час переховувався, а зараз готується прийти до влади разом із Дональдом Трампом. На їхню думку, син Кеннеді має стати новим віце-президентом США. Крім того, деякі конспірологи вважають, що вбитий президент також якимось чином міг сфабрикувати своє вбивство.

Як пише The Washington Post, теорію про Кеннеді-молодшого приймають не всі прихильники QAnon, ця ідея занадто маргінальна навіть для цього руху, проте експертів здивувала кількість присутніх на площі.

«Мене здивувало, що так багато людей прийшло сюди. Перебування в такому стані розуму, коли людина повністю і безнадійно відірвана від реальності, відкриває дуже небезпечні можливості для того, що вона може зробити в майбутньому», — прокоментував Джаред Холт, представник Лабораторії цифрової криміналістики при Атлантичній раді.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також