У США дозволили робити третє щеплення від COVID-19 людям з слабким імунітетом
09:11 13.08.2021
259

Управління контролю якості продуктів і лікарських препаратів США (FDA) дозволило введення третіх доз ковід-вакцин від Pfizer-BioNTech і Moderna для осіб з ослабленою імунною системою. Про це повідомляє FDA.

«Країна вступила в чергову хвилю пандемії COVID-19, і FDA усвідомлює, що люди з ослабленим імунітетом особливо схильні до тяжкого перебігу захворювання. Після ретельного вивчення наявних даних FDA визначило, що для цієї невеликої вразливої групи може знадобитися третя доза вакцини Pfizer-BioNTech або Moderna», - сказала в. о. комісара FDA Джанет Вудкок.

Управління з питань якості продовольства і медикаментів (FDA) США, як очікується, схвалить застосування бустерної дози вакцин від коронавірусу концернів Pfizer і Moderna для осіб з ослабленим імунітетом в найближчі два дні.

рівень захисту вакцин від вірусу з часом знижується, так, ефективність Pfizer за кілька місяців падає з 90% до 84%. Тому, на його думку, з часом усім людям може знадобитися третя доза, особливо літнім і тим, хто має ослаблений імунітет.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також