У кількох штатах США лікарні перевантажені пацієнтами з COVID-19
14:11 14.08.2021
253

Лікарні в декількох американських штатах перевантажені хворими на COVID-19, а також відчувають брак медичних працівників.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Арканзас, Флорида, Луїзіана, Міссісіпі та Орегон повідомили про рекордну кількість госпіталізацій у зв'язку з COVID-19 цього місяця, що призводить до збільшення кількості відділень інтенсивної терапії та змушує штати звертатися за медичною допомогою до федерального уряду.

У Флориді, Міссісіпі та Орегоні в серпні зареєстрований безпрецедентний рівень захворюваності на COVID-19, при цьому в Міссісіпі в п'ятницю було зареєстровано рекордну кількість випадків захворювання - 5023.

У п'ятницю губернатор Орегону Кейт Браун заявила, що відправляє 500 членів Національної гвардії для надання допомоги переповненим лікарням, і загалом 1500 людей, які бажають надати допомогу.

Через перевантаженість пацієнтами з коронавірусом і брак медичних працівників у штаті Медичний центр Університету Міссісіпі (УГМК) відкрив польовий госпіталь на 20 ліжок у своєму гаражі в п'ятницю.

На початку наступного тижня Медичний центр планує відкрити пересувний лікарняний намет, в якому працюватиме медична бригада, направлена Міністерством охорони здоров'я та соціальних служб США.

Кількість щоденних випадків захворювання у країні подвоїлася за останні два тижні, досягнувши шестимісячного піку, в той час як середня кількість щоденних смертей збільшилася на 85% за останні 14 днів.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також