США через USAID нададуть Україні $55 мільйонів для підготовки до зими
14:31 06.10.2022
257

Сполучені Штати виділяють Україні 55 мільйонів доларів для підготовки до майбутнього опалювального періоду на тлі російського вторгнення.

Про це повідомляється в офіційному прес-релізі USAID.

"Ця допомога забезпечить ремонт і технічне обслуговування труб та іншого обладнання, необхідного для опалення домівок, лікарень, шкіл і підприємств по всій Україні.

Нову допомогу USAID безпосередньо отримають до семи мільйонів українців у 19 регіонах. USAID також забезпечить генераторами електроенергії та альтернативними джерелами палива лікарні, центри для внутрішньо переміщених осіб та притулки для соціально незахищених громадян, допомагаючи забезпечити українцям доступ до теплого житла взимку.

"USAID також надасть електрогенератори, альтернативні джерела палива для лікарень, центрів перебування внутрішньо переміщених осіб та прихистку соціально вразливих громадян, що дозволить забезпечити тепло у приміщеннях протягом зими", — додали в Агентстві.

При наданні допомоги першочергова увага приділятиметься тим регіонам, які найбільше потерпіли від повномасштабного вторгнення росії в Україну. Серед них — Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Харківська та Чернігівська області.

Нове фінансування надається на додаток до допомоги USAID енергетичному сектору України з початку повномасштабного вторгнення РФ та допоможе Україні забезпечити постійне постачання опалення та гарячої води своїм громадянам, кажуть в USAID.

Допомога надається в рамках Проєкту енергетичної безпеки USAID.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також