Перша солдат-трансгендер в Південній Кореї знайдена мертвою
19:03 04.03.2021
718

У Південній Кореї знайдено мертвою першу солдата-трансгендера, яка була звільнена з армії в січні минулого року після операції зі зміни статі. Причина смерті 23-річної Пен Хі-Су поки не відома. Про це повідомляє CNN.

Її тіло виявлено в її будинку 3 березня. За інформацією Бі-бі-сі, Пен Хі-Су отримувала консультації в центрі психічного здоров'я. Швидку допомогу викликав її лікар, оскільки не міг вийти з нею на зв'язок з 28 лютого.

У січні минулого року Пен Хі-Су звільнили з військової служби, а в липні її прохання про відновлення було відхилено. В армії рішення солдата піти на операцію вважають проявом психічних проблем і додали, що в даний час не існує правил, які регулювали б службу трансгендерів.

Пен Хі-Су заступила на службу в 2019 році, будучи чоловіком, але пізніше, перебуваючи у відпустці в Таїланді, зробила операцію зі зміни статі. Пен Хі-Су розраховувала продовжити службу в рядах жінок-військових.

Всі працездатні південнокорейські чоловіки повинні нести військову службу протягом майже двох років. Як зазначає Бі-бі-сі, члени ЛГБТ-спільноти в Південній Кореї вважаються інвалідами або людьми, що мають психічне захворювання.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також