США та партнери зобов'язуються інвестувати 600 мільярдів доларів у інфраструктуру країн з низьким та середнім доходом
11:40 20.09.2023
279

Сполучені Штати Америки, разом зі своїми партнерами, зобов'язалися вкласти принаймні 600 мільярдів доларів протягом наступних чотирьох років у розвиток якісної інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходів, щоб підсилити їхній економічний розвиток. Це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час свого виступу на Саміті Цілей сталого розвитку.

"Сполучені Штати та наші партнери зобов'язуються мобілізувати 600 мільярдів доларів до 2027 року через глобальне партнерство в галузі інфраструктури та інвестицій, з метою створення високоякісної та прозорої інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходу", – заявив голова Держдепартаменту США.

За його словами, інвестиції в інфраструктуру є ключовим фактором для забезпечення росту та розвитку.

Блінкен підкреслив, що за останні два роки Сполучені Штати вже вклали понад 100 мільярдів доларів для досягнення Цілей сталого розвитку, таких як подолання бідності, поліпшення глобального здоров'я, підтримка інклюзивного економічного зростання та зменшення голоду. Також США сприяли залученню значних інвестицій від приватного сектора.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також