У Сінгапурі побудують екомісто на 42 тисячі будинків
13:30 02.02.2021
258

У Сінгапурі побудують екомісто на 42 тисячі будинків. Перші будинки здадуть в експлуатацію вже в 2023 році.

Будівництво поселення стане частиною глобального плану уряду Сінгапуру по досягненню піку викидів в атмосферу до 2030 року.

У Сінгапурі побудують розумне екомісто майбутнього Тенгах (в перекладі з малайської - «середина»). Ціни на квартири в ньому будуть починатися зі 108 тисяч сінгапурських доларів, а перші будинки будуть здані в експлуатацію в 2023 році. Про це повідомляє CNN.

Екомісто Тенгах на 42 тисячі будинків, розташованих в п'яти районах (Плантація, Сад, Парк, «Цегельний» район і Лісовий пагорб), стане 24-м поселенням, побудованим урядом Сінгапуру з часів Другої світової війни. Однак, як зазначається на сайті проекту, це перше розумне екомісто в країні.

За задумом авторів проекту, дороги і залізничні колії будуть перенесені під землю, що звільнить територію для пішохідних зон.

Раніше на місці будівництва розташовувалися фабрики з виробництва цегли, проте в останні роки на території, площа якої становить 700 гектарів, був вирощений ліс. Через його центр також буде проведено екологічний «коридор», що забезпечує безпечний прохід для диких тварин.

 

 

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також