Іспанія врятувала 319 мігрантів в Атлантичному океані, ще 18 потонули
18:02 26.01.2022
256

Служби екстреної допомоги Канарських островів Іспанії заявили, що 319 людей, у тому числі 59 жінок і 24 дитини, було врятовано з семи різних човнів, які намагалися дістатися архіпелагу в Атлантичному океані, а активісти повідомили, що щонайменше 18 мігрантів загинули. Про це пише з Associated Press.

Іспанські рятувальникипроводили операції з порятунку пізно ввечері у вівторок і вранці в середу, але не виявили жодних тіл на човнах або поруч із ними.

Неурядова організація Walking Borders, яка працює з мігрантами в регіоні, повідомила, що щонайменше 18 людей, які пливли на одному із човнів, загинули.

"Рятувальні засоби були активовані надто пізно, незважаючи на те, що місцезнаходження човна було відоме", — йдеться в повідомленні.

Представник морської рятувальної служби, заявила, що під час однієї з операцій пізно ввечері у вівторок рятувальники виявили дев'ять людей, які чіплялися за човен, що перекинувся, за 45 морських миль від острова Лансароте, але ні тіл, ні людей не було виявлено. Там додали, що рятувальному судну одразу після цього довелося прийняти ще один сигнал лиха.

Більшість врятованих є вихідцями з Північної та Центральної Африки, найближча точка яких знаходиться лише за 100 кілометрів на схід від іспанських островів.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також