Російський лікар, який лікував Навального, був знайдений в лісі
19:32 10.05.2021
704

Колишній керівник російської лікарні, яка в минулому році лікувала кримчанина Олексія Навального,  зник безвісти і згодом був знайдений в сибирському лісі. Команди, які використовували вертоліт і безпілотники, провели вихідні в пошуках на заболоченій місцевості в Омській області.


Доктор Олександр Мураховський, 49 років, зник з мисливської бази в п’ятницю. Але чиновники кажуть, що він у понеділок дістався до села, виглядаючи здоровим. Він знову з’явився в Баслі, за 32 км від мисливської бази.
Його всюдихід було знайдено за 6,5 км від бази в Поспеловому, іншому селі. Зараз лікар проходить медичний огляд, повідомив ЗМІ уряд Омська.
У серпні минулого року Навальний впав під час польоту і лікувався в Омську, а потім був доставлений до Берліна. Західні експерти дійшли висновку, що він отруївся "Новичком", російським нервово-паралітичним агентом військового класу.


Цього року двоє старших лікарів омської лікарні померли у віці 55 та 63 років. Лікарня, яку очолював доктор Мураховський у минулому році, наполягала на тому, що під час лікування Навального вона не знайшла жодного сліду нервово-паралітичної речовини.

Медична команда омської лікарні, яка лікувала Навального, змінилася з тих пір, як вона була в центрі уваги світових ЗМІ минулого року.
Заступник доктора Мураховського - спеціаліст інтенсивної терапії доктор Сергій Максимішин - помер у лютому у віці 55 років від серцевого нападу.
У березні лікар травматології лікарні доктор Рустам Агішев помер у віці 63. У грудні він переніс інсульт.
Доктор Мураховський виїхав у листопаді, щоб очолити Омську регіональну службу охорони здоров’я. Ще один його заступник, Анатолій Калініченко, подав у відставку в жовтні.

Читайте також