Старт програми капітальних ремонтів: 65 мільйонів гривень для мешканців, постраждалих від російської агресії
21:15 08.12.2023
282

З початку програми капітальних ремонтів у пошкоджених від російської агресії місцях України було виділено 65 мільйонів гривень на виплату майже 3 тисячам осіб, що постраждали від цієї конфліктної ситуації. Програма під назвою "єВідновлення" спрямована на надання фінансової підтримки для проведення капітальних ремонтів після зруйнувань, спричинених діями російської агресії.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України пояснило, що ця ініціатива передбачає виділення фінансової допомоги до 350 тисяч гривень на одну квартиру і до 500 тисяч на приватний будинок. Оплата надходить у два етапи: спочатку виділяється 70% від узгодженої суми, а пізніше ще 30%.

У порівнянні з першим етапом, коли виплачувалися кошти на термінові ремонти у розмірі до 200 тисяч гривень, тепер введено обов'язкову систему подання звітності. Це передбачає подання двох видів звітів: проміжного, коли використовано перший транш, і фінального після завершення ремонту.

Аби повідомити про завершення або проміжний етап ремонту, людям потрібно увійти в розділ "єВідновлення - Заяви на виплати", обрати об'єкт, про який надається інформація, вибрати "Повідомити про ремонт", вказати етап ремонту, додати до 10 фотографій, що підтверджують виконання ремонту (наприклад, фотографії будівельних матеріалів та чеків), та відправити повідомлення.

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зауважив, що наразі понад 26 тисяч українських родин вже отримали кошти на термінові ремонти, загальною сумою понад 2 мільярди гривень.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також
Головні причини звільнення Зaлужного
Суспільство
Сьогодні, 09:29
Головні причини звільнення Зaлужного