Вінниця стала свідком запуску інноваційної Освітньої Академії "UAdvise": новий вимір у сфері освіти
21:01 02.03.2024
262

Вінниця відзначилась значною подією у сфері освіти – презентацією Освітньої Академії "UAdvise". Заклад представив новий підхід до навчання, адаптований до сучасних викликів та потреб суспільства.

"Сьогоднішнє освітнє середовище потребує інновацій, і наша академія готова відповісти на ці виклики," - заявив Роман Гринюк, керівник UAdvise, додавши, що основною метою є підготовка фахівців, здатних ефективно працювати у мінливому світі.

Академія пропонує різноманітні програми, від корпоративного навчання до консалтингових послуг, покликані забезпечити комплексний розвиток особистості та професіоналізму.

"Ми бачимо свою місію у створенні умов для розвитку "школи життя", де кожен зможе знайти щось корисне для себе," - підкреслила Анна Осмоловська, заступниця керівника академії.

Особливістю UAdvise є акцент на криптограмотності та безпеці криптоактивів, що відображає орієнтацію на найактуальніші тренди світової освіти.

Презентація академії не лише відкриває нові горизонти для вінничан, але й засвідчує готовність України йти в ногу зі світовими освітніми інноваціями.

"Ця презентація підкреслила глибину та значення нашої співпраці з Освітньою Академією "UAdvise" / Educational Academy "UAdvise". Маючи за плечима історію вже укладеного меморандуму про співпрацю, ми з Сергієм Міщуком, як засновники Міжнародної асоціації ментального здоровʼя - МАМЗ, раді що академія розвивається та має сталу мету" - розповідає волонтерка, громадська діячка та співзасновниця Міжнародної асоціації ментального здоровʼя - МАМЗ.

У UAdvise можна навчатись за такими напрямками:

1. Корпоративне навчання – входять 11 програм. Серед них розвиток лідерських навичок, курси з цифрової трансформації, програма з hr-менеджменту.

2. Консалтингові послуги та експертиза – 8 програм, серед яких грантрайтинг, стратегічне планування та аналіз конкурентоспроможності та кон'юктури ринку.

3. UAdvise Junior – програма для молоді, що налічує 5 напрямків: підготовка до НМТ, бізнес-грамотність, психологія, безпека в мережі «Інтернет», інформаційні технології та штучний інтелект.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також