Вінницький стрілець Олег Царьков виборов виборов дві нагороди на міжнародних змаганнях
17:31 04.12.2023
263

Вінницький спортсмен Олег Царьков вразив на міжнародних змаганнях "Відкритий калібр Польщі", завоювавши срібну та бронзову нагороди.

В період з 29 листопада по 4 грудня 2023 року у місті Білосток (Польща) троє представників Вінниччини - Олег Царьков, Дарина Лєбєдєва та Дар’я Волошина - взяли участь у міжнародних змаганнях "Відкритий калібр Польщі".

На дистанції 10 метрів Олег Царьков виборов "срібло" у змаганні зі стрільби з пневматичної гвинтівки, ділить цю нагороду з Дар’єю Дудко з Херсона.

У вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10м., 60 пострілів) Царьков в фінальній частині здобув бронзову медаль.

Ці змагання є важливим відбірковим етапом до Чемпіонату Європи 2024 року. Українські спортсмени вибороли на цих змаганнях одну золоту, п’ять срібних та чотири бронзові медалі.

Автор: Павло Петрушко