Феєрична прем’єра після карантинного антракту
23:18 10.09.2020
269

87 театральний сезон Вінницького драмтеатру ім. Садовського  після тривалого карантинного антракту розпочався з магії в прямому сенсі цього слова, з "Магії театру'' від режисерки Таїси Славінської.

Вся  театральна трупа:  режисерка і актори,  балетмейстер з хормейстером, диригент і художник зі світла покреативили на славу! Це був такий барвистий і строкатий калейдоскоп, що глядачі, спраглі видовищ за час карантину, час від часу  вибухали гучними аплодисментами і оваціями.

Дійство направду нагадувало  венеціанський фестиваль,  гумористичний капусник,  легкий водевіль одночасно!

Тут було все: естрадна класика і джаз, реп і оперні арії,  імпровізації від музбенду і ліричні сцени, клоунада і пантоміма, канкан і неймовірний степ, навіть подорож у підводне царство з дзвінкоголосою Аріель і харизматичною Урсулою, реп від Аліси з країни чудес, джаз від Синьої Гусені… ба більше, навіть персонажам Достоєвського і снам Квітки Цісик  знайшлося місце у цій театральній  феєрії.

Не можна залишити поза увагою роботу костюмерів — вони явно не байдикували  на карантині (навіть музиканти в оркестровій ямі могли похизуватися, крім власного хисту, ще й ошатними  різнобарвними циліндрами).

Отже, 87 сезон  відкривався і відкрився з розмахом і неабияким польотом фантазії. Тож залишається сподіватися, що регіон не потрапить в «червону» карантинну зону і вінничани зможуть побачити всі 5 запланованих прем’єр, здобувши «вагон і маленький візочок» позитиву і приємних вражень.

 

Автор: Канівська Лідія
Читайте також