Запрацював новий сайт про майбутнє і прогнозування
17:02 01.02.2021
264

В Україні стартував проєкт 2030talks - спроба дослідити тенденції, які визначатимуть наступне десятиліття, у таких сферах як бізнес, екологія, економіка, інновації, наука, інфраструктура, культура, молодь, освіта, ринок праці, світова політика, сталий розвиток, технології, туризм, урядування.

Задля цього створили онлайн-бібліотеку https://2030talks.blog, де можна переглянути веб-ресурси, присвячені 2030 року: доповіді, стратегії, статті, сайти проєктів та ініціатив, ін. Зараз у бібліотеці є описи та посилання для 50+ ресурсів. Також на головній сторінці сайту є цікава карта “У 2030 році… Що планують зробити країни світу?” з можливістю коментування та оцінки новин.

Разом з цим у соціальній мережі Facebook формується спільнота 2030talks для обговорення нових публікацій про 2030 рік. Долучитися можна за посиланням https://facebook.com/2030talks.

Проєкт модерує наукова дослідниця Карина Літвінова, яка говорить про важливість прогнозування: "Прогнози на 2030 рік допомагають заздалегідь будувати стратегії, аби краще адаптуватися до мінливого світу. Цінними є прогнози на основі даних, які підготовлені міжнародними організаціями, провідними аналітичними центрами, бізнесом. Прогнози із залученням громадян дозволяють краще відчути суспільні настрої".

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також