Жителі Таїланду влаштовують власні похорони, щоб позбутися від стресу і почати нове життя
14:10 01.02.2021
262

У Таїланді в храмах проводять особливий ритуал - люди влаштовують власні символічні похорони, щоб почати нове життя без проблем і стресу. Про це пише New York Post.

Учасники ритуалу беруть квіти і лягають в труну, після чого їх накривають простирадлом, а монахи читають молитви. Спочатку потрібно лягти головою на захід, а потім розвернутися в інший бік.

Щоб «переродитися» таким чином, потрібно заплатити $ 3.30 за квіти, свічки та спеціальний одяг.

Подібні церемонії проводять багато храмів в Таїланді. Так, наприклад, храм Wat Bangna Nai в Бангкоку привертає більше 100 чоловік в день, які проводять церемонію в надії поліпшити свій стан. Відзначається, що під час пандемії цей ритуал став ще популярнішим.

«Я змушений визнати, що відчуваю зараз стрес, тому що через пандемію мій дохід скоротився, і я впевнений, що все тут зіткнулися з такою ж ситуацією», - каже 52-річний власник продуктового кіоску Нуцаранг Сіхард, який зважився на церемонію.

«Я відчув, що переродився, ожив і став новою людиною», - додав після ритуалу Нурананг.

Чернець, який проводить цей рітаул, ПраКр Прапатх Варанукідж розповів, що в мережі люди нерідко критикують цей звичай, проте він вважає, що міркувати про смерть таким чином корисно.

«Це нагадує людям, що одного разу ми помремо, тому нам слід уважно ставитися до того, як ми живемо», - сказав ПраКр.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також