Симптоми нових штамів коронавірусу: що потрібно знати
11:02 29.10.2021
541

«Багато людей з коронавірусною хворобою почали скаржитися на сильну нудоту, через що хворим важко харчуватися і пити. Це дуже погано, оскільки для зменшення інтоксикаційного синдрому потрібно вживати багато рідини», — зазначив в ексклюзивному коментарі для спільноти «Коронавірус інфо» Сергій Дубров, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Однак більшість основних симптомів COVID-19 майже не змінилися — це кашель, підвищена температура, м’язовий біль, ускладнене дихання, втома, повідомляє телеграм-канал Коронавірус-інфо. 

«Під час останньої хвилі менша кількість хворих втрачають відчуття нюху та смаку, ніж було попередньо. Збільшилася кількість людей з розладом шлунково-кишкового тракту. Як правило, такий симптом частіше зустрічається в дітей», — наголосив Сергій Дубров.

Також лікар розповів, що через штам «Дельта» стан пацієнтів може дуже різко погіршитися і буквально за декілька днів із відносно стабільного перейти в критичний.

Нагадуємо, пацієнти COVID-реанімацій закликають українців вакцинуватися

Ковідні відділення по всій країні переповнені. Медпрацівники перевантажені, а смертність від COVID-19 продовжує бити рекорди.

Наразі вірус дуже агресивний і не щадить нікого, тому єдиний спосіб захистити себе від тяжкого перебігу хвороби та смерті — це вакцинація.

Радіо Свобода поділилося на своїй сторінці у фейсбуці відео про те, що відбувається в COVID-реанімаціях у різних куточках країни.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також