Pfizer досліджує ефект третьої дози та вимагає її схвалення
09:30 12.07.2021
285

Оскільки ефективність вакцини проти коронавірусу SARS CoV 2 знижується за пів року, компанії Pfizer і BioNTech досліджують посилення ефекту третьою дозою, а також розробляють оновлений варіант вакцини проти штаму коронавірусу "Дельта".

Pfizer заявив, що третя доза вакцини потрібна буде протягом 12 місяців. Мікаел Долстен, доктор Pfizer, повідомив, що ранні дані бустерного дослідження компанії свідчать про те, що рівень антитіл у людей підскочив у 5–10 разів після третьої дози у порівнянні з другою дозою місяцями раніше.

Компанії розраховують опублікувати більш точні дані найближчим часом, а також подати їх до FDA, EMA та інших контролюючих органів протягом найближчих тижнів.

Компанії Pfizer і BioNTech анонсували, що працюють над препаратом, який буде вводитися як третя доза розробленої ними вакцини від коронавірусу — для захисту в тому числі від більш заразного штаму “Дельта”. Дослідження показало, що дві дози Sinovac не можуть перемогти варіант Delta, на відміну від AstraZeneca

Перша партія мРНК для випробування вже виготовлена на заводі BioNTech в Майнці (Німеччина). Компанії передбачають, що клінічні дослідження розпочнуться у серпні за умови схвалення регуляторних органів.

 

Читайте також