Україна увійшла в «зелену» карантинну зону за критеріями ЄС
16:31 14.06.2021
369

Усі області України за показниками захворюваності на COVID-19 перебувають у зеленій карантинній зоні не лише за національними, а й за критеріями Європейського Союзу.

Про це сьогодні на нараді у президента повідомив прем'єр міністр Денис Шмигаль.

"Усі області України перебувають у «зеленій» зоні. Відповідно до критеріїв Євросоюзу, Україна також відсьогодні увійшла в «зелену» зону. Маємо показник 74,71 випадку на 100 тисяч населення при встановленому ЄС критерії 75 випадків на 100 тисяч населення", – зазначив Шмигаль.

Він також зазначив, що вже понад 1 млн 479 тис. громадян отримали першу дозу вакцини проти ковыду, а понад 238 тис. осіб – дві дози. За минулі вихідні щеплено 57 тис. українців, було відкрито понад 50 центрів вакцинації, у яких працювало 178 мобільних бригад.

Шмигаль також додав, що Україна на сьогодні одержала 4 млн 850 тис. доз вакцин. А міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, своєю чергою, повідомив, що після підтвердження всіх контрактів на постачання вакцин разом з програмою COVAX Україна отримає понад 10 млн вакцин різних виробників до кінця літа, якими планується щепити 5 млн громадян.

Триває також робота над створенням так званого ковід-сертифіката. За даними Міністерства цифрової трансформації, 1 липня цього року внутрішній український "ковід-сертифікат" має з’явитися в додатку "Дія".

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також