Johnson & Johnson заявляє про збільшення антитіл у 9 разів після бустерної дози
15:00 25.08.2021
257

Компанія Johnson & Johnson, виробник однодозової вакцини Janssen проти коронавірусу (COVID-19), заявила про збільшення кількості антитіл у 9 разів після введення другої дози (бустера) вакцини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.

«Нові проміжні дані наших досліджень демонструють, що бустерна доза вакцини проти коронавірусу від Johnson & Johnson викликала швидке та стійке збільшення антитіл у дев'ять разів вище, ніж через 28 днів після щеплення первинної однодозової вакцини», - заявили у компанії.

Йдеться про дані, отримані з двох досліджень під час другої фази, проведених у США та Європі. Дехто з приблизно 2 000 осіб у дослідженнях отримали бустерні дози через шість місяців після першої дози вакцини Janssen.

У компанії також зазначили, що їхня однодозова вакцина проти COVID-19 викликає сильну та стійку імунну реакцію, яка триває впродовж восьми місяців після щеплення.

Нині Johnson & Johnson веде перемовини з регуляторами у США та Європі щодо отримання дозволу на введення бустерної дози.

Як повідомляв Укрінформ, британські дослідники виявили, що ефективність захисту певних вакцин починає знижуватися впродовж пів року після щеплення другою дозою. Це стосується медзасобів від Pfizer та AstraZeneca.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також