Instagram заборонить користуватися соцмережею без зазначення дати народження
20:28 31.08.2021
265

Соцмережа Instagram буде відправляти користувачам повідомлення з проханням вказати дату народження, щоб убезпечити дітей і підлітків, а також пропонувати більш релевантну рекламу. Про це повідомляється в блозі Facebook, якому належить соціальна мережа.

«Ми будемо кілька разів показувати повідомлення. Якщо до певного моменту ви не повідомите свій день народження, вам потрібно буде зробити це, щоб продовжити користуватися Instagram », - зазначено в блозі. Такі повідомлення користувачі будуть отримувати при запуску програми і при перегляді публікацій з «делікатним контентом» (sensitive content).

У Instagram також заявили, що працюють над технологіями, що дозволяють перевіряти достовірність зазначеної в профілі дати народження. Зараз соцмережа оцінює вік користувача на основі публікацій з привітаннями до дня народження. У майбутньому, якщо алгоритм вважатиме, що користувач вказав невірні дані і він молодший певного віку, йому запропонують змінити інформацію в профілі.

Раніше в цьому році Instagram заборонив дорослим користувачам відправляти повідомлення в директ користувачам молодше 18 років, якщо вони не підписані на відправника повідомлень. Крім того, тепер нові акаунти користувачів молодше 16 років (або 18 в деяких країнах) за замовчуванням стали закритими.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також