6 речей, які ви повинні зробити, якщо ваш чоловік не хоче сексу
17:31 21.10.2016
262

Причини зниженого чоловічого лібідо можуть бути дуже різними, при цьому необов'язково його відмова від сексу означає, що він вас розлюбив або знайшов собі іншу. Якщо у всіх інших сферах сімейного життя у вас панує повна гармонія, вам варто зробити все можливе, щоб і в сексі у вас встановилася згода!
 
Попросіть його бути більш активними фізично
Фізичні навантаження важливі для людей обох статей, але для чоловіків вони критично необхідні. Саме під час занять спортом або фізичної роботи виділяється тестостерон, гормон чоловічої сили. До того ж, фізична праця сприяє поліпшенню кровопостачання всіх органів, включаючи і статеві. Запропонуйте чоловіку зайнятися разом бігом або запишіться з ним удвох в тренажерний зал.

Виміряйте рівень тестостерону
Рівень тестостерону може впасти з різних причин, наприклад, через перенесену хворобу або прийом певних медикаментів. Переконайте чоловіка відправитися до лікаря і провести необхідне обстеження. Можливо, проблему можна вирішити досить швидко і успішно!
 
Зверніть увагу на себе
Можливо, ви вже не викликаєте сексуального бажання у свого чоловіка? Можливо, ви набрали зайву вагу, перестали стежити за собою і ведете себе як затюкана домогосподарка, а не як бажана жінка? Погодьтеся: до тітки в розтягнутій футболці, з немитим волоссям і гнилими зубами важко відчувати якісь сексуальні почуття!
 
Шукайте різноманітності
Одноманітний секс приїдається, і, може виявитися, що саме рутина - головна причина охолодження чоловіка. Поговоріть з ним: які свої сексуальні фантазії він хотів би втілити в життя? Які експерименти в ліжку провести? Цілком ймовірно, що різноманітність внесе пожвавлення в ваші відносини.
 
Не звалювати на себе всю відповідальність
Якщо ваш чоловік не хоче сексу, то це проблема вас двох, а не тільки ваша. Не піддавайтеся на чисто чоловічі маніпуляції і звинувачення, що, мовляв, саме ви, як жінка, у всьому винна. Цю відповідальність ви повинні розділити на двох.
 
Говоріть відверто
У вашому визнанні в тому, що вам не вистачає сексу, немає нічого ганебного або непристойного, врешті-решт, регулярний секс - це одна з причин, по якій ви вийшли заміж. Не соромтеся говорити про це з чоловіком, але постарайтеся уникнути звинувачень в його адресу. Говоріть не про те, хто винен у проблемі, а про те, що робити, щоб її усунути.
Попередня новина
Наступна новина
Читайте також