Байден закликав платити громадянам США $100 за вакцинацію
14:02 30.07.2021
258

Американський президент Джо Байден у четвер закликав штати та органи місцевого самоврядування запропонувати людям виплати по 100 доларів для стимулювання вакцинації проти COVID-19. 

Про це повідомляє The Hill.

Виплати передбачається робити свіжощепленим американцям, щоб надати додатковий стимул для «підвищення темпів вакцинації, захисту громад та порятунку життів».

З цією метою Байден пропонує використовувати кошти з його Американського плану порятунку у розмірі 1,9 трильйона доларів.

«Я знаю, що платити людям за вакцинацію може здатися несправедливим щодо людей, які вже були вакциновані, але ось у чому справа: якщо стимули допоможуть нам перемогти цей вірус, я вважаю, що ми повинні їх використовувати. Ми всі виграємо, якщо зможемо вакцинувати більше людей», - сказав Байден.

Як повідомлялося, уже майже 70% дорослих американців отримали щонайменше одну дозу вакцини проти COVID-19, а близько 60% дорослих американців були повністю вакциновані. Проте динаміка вакцинації дещо спала за останні тижні, а відсоток щеплених людей у деяких регіонах США залишається низьким.

Раніше президент США Джо Байден видав розпорядження про обов’язкову вакцинацію всіх федеральних службовців США, а також введення маскового режиму в державних установах по всій країні. Серед інших обмежень для невакцинованих осіб може бути застосована навіть заборона ходити на роботу.

У вівторок Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) видали розпорядження щодо обов’язкового носіння захисних масок на переважній території країни, в тому числі для вакцинованих від COVID-19 людей.

Загалом від початку пандемії в США виявлено 35,5 мільйона випадків коронавірусу, що є найбільшим серед усіх країн світу показником.

Джерело

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також