Американський блогер зібрав процесор комп'ютера з системою охолодження, що працює на лікері «Егермейстер»
21:02 17.08.2021
307

Американський блогер Bitwit (справжнє ім'я - Кайл Хансен) зібрав процесор комп'ютера, який охолоджується тільки німецьким лікером «Егермейстер» (Jägermeister). Відео збірки Bitwit опублікував на своєму YouTube-каналі.

Комп'ютер отримав назву Jägermeister Cooled Gaming. В його основі - процесор Ryzen 9 5950X, карта пам'яті Corsair Dominator Platinum RGB на 64 гігабайти, відеокарта Evga RTX 3080 і блок живлення потужністю 1000 ват.

Процесор, що охолоджується півтора літрами алкоголю, пропрацював кілька хвилин до того, як Bitwit замінив «Егермейстер» на підібрану під колір напою охолоджуючу рідину. За словами блогера, незважаючи на те що за п'ять хвилин роботи комп'ютер нагрівся тільки до 57 градусів Цельсія (на 10 градусів менше, ніж зі звичайною системою охолодження), використовувати алкоголь в таких цілях «небезпечно і нерозумно».

«Такі напої з часом викличуть корозію металу. Коротше кажучи, не намагайтеся повторити це вдома », - сказав Хансен. Виграти цей комп'ютер і інші призи можна, взявши участь в конкурсі від виробника алкоголю.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також