Зеленський і Санду домовилися прискорити будівництво мосту через Дністер
18:30 20.07.2021
275

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президенткою Молдови Маєю Санду в Грузії обговорив будівництво прикордонного переходу через Дністер, повідомив на своїй сторінці Facebook голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

За інформацію пресслужби Офісу Президента, особлива увага приділялася також проблематиці розвитку транспортно-транзитного потенціалу України та Республіки Молдова.

Сторони погодилися щодо необхідності прискорення реалізації флагманського проєкту в цій сфері - будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер у районі населених пунктів Ямпіль та Косеуць.


Зеленський також підтвердив своє запрошення молдовській колезі взяти участь в установчому саміті Кримської платформи, а також в урочистих заходах з нагоди 30-річчя Незалежності України.
У січні заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква повідомляв, що Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом

Ямпільський міст через Дністер стане продовженням автошляху Р-08 "Немирів-Ямпіль", 116 км якого Автострада відновлює прямо зараз, та частиною транспортного коридору між двома країнами.

Новий міст буде споруджений на околицях прикордонного міста Ямпіль з української сторони та неподалік молдавського села Косеуць.

Під'їздом до нього з української сторони стане автошлях Т-02-02 "Могилів-Подільський-Ямпіль-Бершадь-Умань". Власне, і цю дорогу вже відновила Автострада.

З іншої сторони кордону він примкне до молдавської траси М2 "Кишинів-Сорока".

Автор: Анна Макарчук
Читайте також