Ви все життя неправильно мили волосся
19:04 26.02.2017
256
Якщо ви все життя мили волосся неправильно, ви вже зрозуміли, що не має значення, скільки масок ви використовуєте, тому що ви ніколи не отримуєте бажаного результату.
Ви можете мати бездоганну сукню або костюм, найгарніші туфлі в магазині та найбільш елегантні аксесуари, але якщо ваше волосся погано виглядає, то все це втрачає значення. Якість волосся має вкрай важливе значення для вашої зовнішності. Воно обрамляє обличчя і посилає повідомлення про нас іншим людям. Тож треба навчитися піклуватися про нього, а не просто слідувати тому, що інші роблять зі своїм волоссям. Натомість ми знайдемо правильний шлях, щоб доглядати за своїм волоссям. Спочатку потрібно навчитися мити волосся. Догляд за волоссям починається з цієї повсякденній діяльності. Якщо ви не зробите це правильно, не матиме значення, як багато вітамінів і масок ви використаєте, тому що ви будете наносити їх на пошкоджене волосся. Отже, ви марно вкладали кошти в засоби для волосся. У кращому випадку ці засоби відновлять волосся, яке ви пошкодили. Тому ми хочемо дати вам ключові поради стосовного того, як доглядати за волоссям.

Ви миєте волосся неправильно, якщо…

Ви використовуєте шампунь щодня

champues-herbales-para-revitalizar-tu-cabello-500x334Є люди, які не можуть і дня протриматися без миття волосся. Вони бояться, що волосся виглядатиме сальним. Тож вони вирішують використовувати шампунь щодня. Проте якщо ви продовжуєте робити це протягом тривалого періоду часу, ви постійно сушите волосся.

Ви занадто довго чекаєте, щоб вимити волосся

Оскільки ми вже знаємо, що не треба використовувати шампунь щодня, деякі люди кидаються в іншу крайність – миють голову щотижня. У результаті їхня шкіра голови стає занадто брудною, і вони не повністю її очищають.

Ви трете шкіру голови занадто сильно

Усі ми пам’ятаємо, як батьки терли наші голови так сильно, коли ми були маленькими, що навіть робили нам боляче. Іноді вони навіть випадково дряпали нас нігтями. Загалом, коли ми дорослішаємо, ми повторюємо ту саму процедуру. Якщо це ваш випадок, то це означає, що ви все своє життя неправильно мили волосся. Ви помітите, що ваше волосся слабке, і що з часом воно випадає все більше і більше. Незалежно від того, які маски ви використовуєте, випадіння волосся не припиняється.

Ви використовуєте занадто багато шампуню

decolorar-el-cabelloБільше не означає краще. Хімічні речовини, які містяться в продуктах гігієни, шкідливі для шкіри голови, якщо ви використовуєте їх більше, ніж необхідно.

Ви використовуєте дуже гарячу воду

Тоді як високі температури корисні для шкіри та кровообігу, вони шкідливі для нашої голови. Це відбувається тому, що гаряча вода сушить шкіру голови та пошкоджує міцність волосся.

Мийте волосся правильно

Обирайте правильні засоби для миття волосся

reparar-cabello-quemado-500x334Важливо добре знати своє волосся. Сухе волосся відрізняється від жирного, а отже, за різними типами волосся потрібно доглядати по-різному.

Підготуйте волосся

Сьогодні багато людей зазвичай використовують лак, гель або мус для волосся. Якщо ви використовуєте їх, ми рекомендуємо вам розчесати волосся, щоб позбутися від накопичення цих засобів, перш ніж йти в душ. Це допоможе вам ефективніше очистити волосся, адже буде менше перешкод.

Намочіть волосся теплою водою

entonces-a-que-hora-me-bano-500x334Екстремальні температури висушують волосся. Отже, тепла вода є найкращою альтернативою. Однак якщо ви не можете знайти ідеальну температуру, можна чергувати холодну і гарячу воду.

Виміряйте кількість шампуню, яку ви використовуєте

Очевидно, вона буде різною залежно від довжини волосся:
  • Коротке волосся і середній чубчик: використовуйте кількість розміром з лісовий горіх.
  • Довге волосся: ніколи не використовуйте шампуню розміром більше за монету.

Тріть шкіру голови кінчиками пальців

Після того, як ви спінили шампунь, втирайте його ніжно пальцями в шкіру голови. Якщо ви помітили, що нігті торкаються шкіри голови, виправте це, торкаючись тільки кінчиками пальців. Масажуйте коловими рухами. Потім змийте засіб і почніть все заново.

Використовуйте холодну воду для останнього полоскання

Цей крок покращує кровообіг і дуже важливий, тому що ми допомагає поживним речовинам, які нам потрібні, якнайкраще досягти волосся і шкіри голови. Таким чином відпаде необхідність використовувати так багато інших засобів, тому що наш організм візьме на себе завдання надати волоссю вітаміни й підживити його. Отже, тепер, коли ви знаєте, що мили волосся неправильно, ви можете вирішити цю проблему.
Читайте також