Свинина і сало визнані корисними для здоров’я
18:30 29.03.2019
255

Свинину часто лають за жирність і називають «важким» м’ясом для травлення. Між тим у китайській і японській кухнях цей продукт є основним видом м’яса, а вчені-дієтологи висловлюють припущення про те, що по своїй корисності для організму свинина може перевершувати яловичину.

У сюжеті телепрограми «Їжа жива і мертва» експерти розповіли про те, що свинина нітрохи не гірша за будь-який інший вид м’яса. За словами фахівців, іноді свинина навіть корисніша, та й свинячий жир може принести багато користі організму. Вони порекомендували щодня вживати по 20-30 грамів свинячого сала.

«В салі оптимально поєднуються жирні кислоти, в тому числі особливо цінні лінолева і арахідонова. Вживання сала допомагає зміцнювати судини», – зазначили вчені.

За словами дієтолога Марини Макіша, для травлення білки свинини є найбільш легким в засвоєнні м’ясним варіантом. Тому саме свинину часто включають дитяче харчування. Вживання пісної свинини, як сказала фахівець, виявиться особливо корисним людям після хірургічних операцій.

Крім того, вчені підкреслюють, що свинина не є настільки ж червоним м’ясом, як яловичина або баранина. Наукові фахівці пояснюють, що в свинині більш низький рівень речовин, що переносять кисень, але чреватих канцерогенним ефектом в надмірній кількості.

Раніше ми писали про те, який продукт був визнаний вченими незамінним для зниження тиску і схуднення.

Джерело: Ukrhealth.net

Читайте також