За безпечний секс: важливі лайфхаки
21:02 07.11.2021
279

Безпечний секс - те, що більшість практикує, але про нього продовжують сперечатися. Часом чоловіки скаржаться на те, що використання презервативів знижує чутливість, а ще існує міф, що при оральному сексі неможливо підхопити інфекцію. Розбираємось у питанні безпечного сексу та пропонуємо лайфхаки та пози, які здатні якщо не вирішити, то значно покращити ситуацію.

Правильно підбирати розмір

 Деякі чоловіки грішать тим, що купують на свій середній розмір презервативи-XXL просто тому, що це виглядає і звучить круто. Але не треба так — якщо презерватив не щільно облягатиме член, то, по-перше, він може зісковзнути, а по-друге, погана чутливість у презервативі не за розміром забезпечена. А якщо розмір члена невеликий, чоловікові підійдуть японські презервативи — вони щільно облягатимуть.

Відмовитися від дешевих презервативів

Ми не закликаємо купувати найдорожчі презервативи, але зовсім копійчаних виробів краще уникати. Вони можуть використовувати неякісний латекс, здатний легко порватися, а перевірка на міцність може проводитися на застарілому устаткуванні. Крім того, в дешевих презервативах може використовуватися неякісний лубрикант, що викликає алергічну реакцію. А ще він може бути нерівномірно розподілений. Погана чутливість у презервативі за копійки практично гарантована, більше того, чоловік може зазнати дискомфорту і навіть болю.

Використовувати тонкі та ультратонкі презервативи

Зі своїми головними завданнями - захистом від небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом - справляються однаково добре вироби будь-якої товщини. Латексний презерватив, яким би він не був, не пропускає назовні та всередину віруси та сперматозоїди. А якщо немає різниці, легко відповісти на питання, як збільшити чутливість у презервативі – використовувати тонкі та супертонкі вироби. Підказка: товщина має перевищувати 40 мікрон. такий тонкий презерватив не відчуєш ні партнерка, ні партнер. До речі, у 2013 році на основі онлайн-опитування провели дослідження, і з'ясувалося, що більше половини чоловіків не відчувають різниці в силі ерекції у захисті та без неї, а жінки не відчували різниці між фрикціями при використанні презервативів та без.

Використовувати лубрикант

В інтернеті можна знайти пораду з приводу того, як підвищити чутливість у презервативі — нібито потрібно нанести лубрикант на головку члена перед надяганням презервативу. Але це шкідлива порада, і замість очікуваного збільшення чутливості чоловік зіштовхнеться лише з тим, що презерватив зісковзне. Тим не менш, лубрикант і справді може посилити чутливість, але використовувати його потрібно з розумом.

Вибирати відповідні пози

Хоча використання презервативів знижує чутливість, можна спробувати нівелювати цей ефект за допомогою правильних поз. З класики - доггі-стайл, місіонерська або ложечка зі зімкнутими ногами - всі ці пози підходять для сексу з презервативом, тому що піхва стискається сильніше і охоплює член щільніше. Також можете спробувати пози, де жінка закидає на партнера ноги. 

 

 

 

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також