На Airbnb можна буде забронювати квартиру Керрі Бредшоу із «Сексу у великому місті»
21:02 05.11.2021
267

Сара Джессіка Паркер та Airbnb об'єдналися та представили квартиру Керрі Бредшоу — знамениті нью-йоркські апартаменти головної героїні «Сексу у великому місті» можна буде забронювати на одну ніч (12 або 13 листопада) лише за $23.

Інтер'єрні кадри квартири в серіалі було знято у павільйоні, а кадри з вулиці — біля будинків 64 та 66 на Perry Street. Квартира, виставлена ​​на Airbnb, знаходиться приблизно в тому ж районі, а її планування наближене до того, що було в шоу.

Хазяїном житла на сайті вказана сама Сара Джессіка. «Пройшло 23 роки з того часу, як я вперше переступила поріг будинку Керрі, а тепер настала ваша черга. На честь майбутнього виходу «І просто так…», довгоочікуваної нової глави легендарного серіалу каналу HBO «Секс у великому місті», ми відкриваємо двері до будинку, де все почалося», — йдеться від актриси на сторінці житла.

При заїзді щасливчиків, які забронювали номер, чекає віртуальне вітання від Сари Джессіки Паркер, зняте у стилі заставки серіалу. Для гостей буде влаштований бранч у Челсі - районі, де часто обідали героїні "Сексу у великому місті". Компліментом стане улюблений коктейль серіальної четвірки Космополітен. Головний сюрприз — гардероб Кері, який, як і в шоу, сповнений дизайнерського та вінтажного одягу. Гості апартаментів зможуть його приміряти, а після цього для них буде влаштовано модну фотосесію. Протягом усього перебування обслуговувати гостей буде консьєрж.

На честь виходу «І просто так…» Airbnb також зробить одноразову пожертву The Studio Museum, музею сучасного мистецтва, присвяченому творчості художників африканського походження.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також