З 27 по 29 серпня IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021 вражатиме яскравими прем’єрами, постановками і шоу
13:32 05.08.2021
318

Вже скоро Вінниччина прийматиме зірок опери та гостей зі всієї України!

З 27 по 29 серпня IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021 вражатиме яскравими прем’єрами, постановками і шоу.

Просто неба на території парку легендарного Палацу Потоцьких у місті Тульчин Вінницької області виступлять найкращі колективи з України та солісти з Канади, Польщі, Словаччини, України й Італії – загалом понад 400 артистів!

На фестивалі глядачі побачать 9 постановок, які максимально презентують красу та феєричне розмаїття оперного жанру: грандіозне «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України, концерт-прем’єра «Bad Boys In Opera», open air прем’єра фентезі рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди» Михайла Брунського, надзвичайні балети «Історії в стилі танго» та «Майська ніч» Євгена Станковича, для дітей - фантастичний мюзикл «Аліса в країні чудес», історична опера «Ярослав Мудрий» Георгія Майбороди, комічна опера «VIVA LA MAMMA!, або Театральні порядки та безлад» Гаетано Доніцетті і вогняне ексцентрик шоу «White night».

Знакова мистецька подія України OPERAFEST TULCHYN-2021 пройде за підтримки Українського культурного фонду та генерального спонсора – Благодійного фонду «МХП – Громаді». Амбасадори фестивалю – Микола Кучер та Лариса Білозір, партнери – Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька обласна рада і Тульчинська міська рада.

Окрім основної програми, глядачів, які приїдуть на фестиваль, чекатиме багато сюрпризів за межами фестивальної території – на головних вулицях Тульчина. 

У дні OPERAFEST TULCHYN, 27-29 серпня, місто перетвориться у велике «оперне фоє», у якому кожен знайде для себе чимало цікавих подій та проектів.

* Для вуличних музикантів, майстрів, художників, а також всіх, хто бажають взяти участь у святковому ярмарку, зараз оголошено відкриту реєстрацію (електронні форми, які потрібно заповнити, розміщені на офіційному сайті фестивалю operafest.com.ua у рубриці «Новини»). 

* Також зараз триває конкурс на отримання відзнаки «OPERAFEST TULCHYN рекомендує».

У ресторанах і готелях, що здобудуть відзнаку, у дні фестивалю пригощатимуть спеціальним оперним меню та пропонуватимуть ексклюзивні оперні послуги. 

* А до 10 серпня діти можуть взяти участь у образотворчому конкурсі «Створимо оперну абетку разом». Всі найкращі роботи будуть включені до другого видання «Дитяча оперна абетка OPERAFEST TULCHYN» та презентовані на виставці у Тульчині під час проведення фестивалю (детальні умови участі також розміщені на сайті фестивалю).

Для зручності глядачів: «Чартерна програма» і бронювання місць у партері 

З турботою про безпеку глядачів та артистів на OPERAFEST TULCHYN-2021 будуть дотримані всі карантинні обмеження, що діятимуть на кінець серпня.

А щоб знизити ризик скупчення глядачів, на фестивалі не буде стоячих місць. 

Вхід на територію буде відбуватися безкоштовно у порядку живої черги у конкретний сектор, згідно наявності у ньому вільних сидячих місць.

Передбачаючи велику зацікавленість фестивальними подіями, організатори з третього серпня запустили послугу «попереднього бронювання» місць у партерній зоні, а також традиційну «Чартерну програму», яка користується неабияким попитом, адже є найзручнішим способом у дні фестивалю доїхати до Тульчина, а по завершенні вистав повернутися назад у Вінницю.

У дні фестивалю, 27-29 серпня, зручні й сучасні великі автобуси будуть курсувати* з кінцевої зупинки на Західному автовокзалі.

  • 27 серпня - виїзд о 17.00 (повернення у Вінницю - о 02.10);
  • 28 серпня - виїзд о 17.00 (повернення у Вінницю - о 03.00);
  • 29 серпня - виїзд о 17.00 (повернення у Вінницю - о 01.00);

Всі учасники «чартерних рейсів» гарантовано отримають місця у GOLD-секторі фестивалю!

Час виїзду сплановано так, щоб глядачі побачили повну програму кожного дня фестивалю.

Вартість «чартерів» – 350 гривень (ціна за проїзд у обидві сторони).

Придбати «чартери» та забронювати місце у партері можна:

1) на офіційному сайті фестивалю https://operafest.com.ua

2) на сайтах https://afisha.vn.ua і http://bilet.vn.ua

3) у інформаційних центрах фестивалю:

у м. Вінниця, вул. Театральна, 15 (1 поверх, оф. 102)

у м. Тульчин, вул. Незалежності, 8 (бібліотека)

Час роботи інфо-центрів: з 14:00 до 19:00.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також