Єдина пара в Україні: Марія Гнатик та Іван Кондратенко представлятимуть Вінницю на міжнародних змаганнях
14:00 16.08.2021
384

Вінничани Марія та Іван готуються представляти наше місто на Міжнародних змаганнях із спортивно-бальних танців. Юні містяни присвятили тренуванням чотири роки і стали єдиною в Україні парою підлітків із синдромом Дауну, яка візьме участь у подібному заході.

Готує підлітків до змагань тренерка із бально-спортивних танців Аліна Сойфер. Дівчина розповідає, що її учні наполегливо готуються до змагань та продемонструють глядачам запальну самбу.

Єдина пара в Україні: Марія Гнатик та Іван Кондратенко представлятиме Вінницю на міжнародних змаганнях

Водночас мати дівчини розповідає, щоб досягнути подібних результатів вона з донькою займається ледь не щодня.

З першого заняття у них всіх вийшло так гармонійно займатись, ми всі були шоковані. Вони не притирались, а з першого заняття стали у пару і почали танцювати, - розповідає мама дівчинки Тетяна Гнатик.

Марія та Іван танцюють у парі уже чотири роки. За цей час опанували чотири бально-спортивних танців та привезли з міжнародних та всеукраїнських конкурсів 12 перемог.

Їм у два рази важче вивчити, запам’ятати, почути такт музики. Але немає нічого страшного у роботі з такими дітьми, вони сонячні, постійно посміхаються, працюють і все виходить, - зазначає тренер пари Аліна Сойфер.

Зазначимо, змагання проходитимуть у серпні 2021 року м.Грац, Австрія. За перемогу у першому чемпіонаті світу з танців Спеціальної Олімпіади 2021 візьмуть більше 100 спортсменів з 22 країн й п’яти континентів.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також