Вінничанин у складі збірної України переміг на XXI кубку Європи з математики
15:02 02.09.2021
339

В травні 2021 року (у зв’язку з пандемією) відбувся ХХІ Математичний Кубок Європи. Зважаючи на карантинні обмеження, він проходив в дистанційному онлайн режимі, що значно ускладнило організацію і проведення змагань, повідомляє пресслужба ВНТУ.

Проте українська збірна впоралася з усіма складнощами і виграла ХХІ Математичний Кубок Європи, отримавши кубок і золоті медалі.

Студент ВНТУ Максим Стойко (факультет ІТКІ, гр. 1БС-17б), отримавши в лютому 2021 року на Всеукраїнському фіналі 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач золоту медаль, знову виборов право увійти до складу збірної України у віковій категорії студентів.

Тож Максим Стойко вже другий рік поспіль успішно представляв Україну і ВНТУ на Міжнародних змаганнях з математики і логіки.

Збірна команда України складається з семи учасників: учнів різних вікових категорій, студентів і вчителів. Очолюють збірну України, відбирають і готують команду й особисто беруть участь у змаганнях викладачі Вінницького міського Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору Збожинська Тетяна Станіславівна(керівник Центру, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, Соросівський вчитель, Заслужений вчитель України) і Кривошея Ігор Михайлович (педагог Центру, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, нагороджений знаком МОН України "Василь Сухомлинський", переможець міського конкурсу "Людина року"; в номінації "Освітянин року", Заслужений вчитель України).

До цієї перемоги збірна України йшла довгі роки. Участь у Міжнародних математично-логічних змаганнях Україна вперше взяла ще у 2002 році. Математичний Кубок Європи традиційно проводиться в Парижі (Франція). У 2006 році українська команда стала срібним призером змагань за сумарною кількістю балів і медалей в особистих змаганнях.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також