Новий фонтан у центрі Києва на Арсенальній пошкодили
13:02 02.09.2021
274

Вчора на Арсенальній в центрі Києва відкрили новий фонтан, а вже сьогодні він відправляється на реставрацію, в нього провалилася вантажівка.

Водій вантажівки розвозив воду і вирішив трохи скоротити через пішохідну зону, але плитка фонтану не витримала.

“Тільки вчора ввечері відкрили оновлену Арсенальну площу, а сьогодні там вже пошкодили «сухий» фонтан. Водій зранку привіз бутильовану воду в одну з установ, що знаходиться у відреставрованому приміщенні. І мав зупинитися біля воріт та занести її. Але вирішив не напружуватися і під’їхати ближче…В результаті — пошкоджене покриття, облаштоване на фонтані. І зараз фахівці перевіряють стан форсунок водограю, які змонтовані під плиткою, – написав Кличко у своєму Telegram-каналі. – Інвестор проекту обіцяє до кінця тижня відновити фонтан. А горе-водій, переконаний, повинен компенсувати всі спричинені збитки”, – розповів мер Києва.

Нагадаємо, новий громадський простір на Арсенальній площі, яку відреставрували в рамках проекту A-Station, відкрили вчора ввечері. Також презентували новий фонтан з підсвіткою, встановлений на площі.

Приміщення Київської фортеці та Микільської брами відреставрували за архівними документами. Фасад будівель знову став жовтим. І відновили не тільки його, а й цінні фрагменти брами. Наприклад, голови левів на дверях та колони, які раніше прикрашали в’їзд в місто.

На одній з найстаріших площ міста також створили безбар’єрний простір, озеленили територію та оновили вуличне освітлення.

Video file
Автор: Анна Макарчук
Читайте також