Вінничани дебютують на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв
14:04 07.11.2021
282

 З 6 по 9 листопада у Києві проходитиме чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв. Там стартують  спортсмени із 15 країн, тобто змагання є доволі сильними і престижними. До складу збірної України увійшли й спортсмени Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

Зокрема, у національній збірній серед 30 учасників є двоє вінничан. Це 21-річна вихованка клубу «SFS» Дарина Тищенко (тренер – Олексій Шклярук) і 19-річний представник СК «Патріот» Олександр Хуторянский  (тренер - Ігор Дишливенко).

За 15 днів до чемпіонату Європи вони перебували в Харкові у тренувальному таборі збірної. Там на базі спортклубу «Йод» готувалися до чемпіонату Європи зі змішаних бойових мистецтв. Зараз у столиці здають допінг-проби і проходять зважування.

За словами Вадима Кудіярова, вінничани вперше братимуть участь на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв. І поки складно прогнозувати, які шанси у  Дарини Тищенко і Олександра Хуторянского на медалі.

Входження наших земляків до національної збірної – одне із найвагоміших досягнень федерації за останні роки. Дарина Тищенко є володаркою Кубку України, який розігрувався в Тернополі. Олександр Хуторянский був призером чемпіонату країни. Він міг й сягнути там вершини, але через отриману травму двічі знімався з чемпіонатів України з UFMMA. Проте Олександр Хуторянский був чемпіоном України з фрі-файту серед юніорів, – прокоментував голова Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) Вадим Кудіяров.    

Автор: Вікторія Забужко
Читайте також