В Україні вперше проведуть військові навчання "Три меча-2021"
10:32 06.07.2021
295

На Яворівському полігоні у Львівській області з 17 по 30 липня Україна, США, Литва і Польща проведуть спільні військові маневри "Три меча-2021".
Про це повідомив Генштаб Збройних сил України (ЗСУ). Зокрема, до навчань будуть залучені понад 1200 військовослужбовців та 200 бойових машин. Ці навчання вперше проводять в Україні.
Від України в маневрах братиме участь підрозділ 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Три народи – єдина ціль. Три народи #ЛИТПОЛУКРБРИГ поділяють спільні цінності і представляють єдність багатонаціонального підрозділу, що в свою чергу відображає стабільність, готовність і єдність зусиль в регіоні.

ТРИ МЕЧІ 2021 утворять сприятливі умови розвитку та ефективного злагодження підрозділів країн-партнерів, з метою поліпшення якості та збільшення рівня бойових спроможностей ЛИТПОЛУКРБРИГ, аби бути готовими до забезпечення регіональної безпеки.

ТРИ МЕЧІ 2021 - це унікальна можливість для країн-учасниць обмінятися досвідом на етапах планування, підготовки та виконання поставлених завдань. Цей обмін знаннями сприятиме довгостроковим відносинам і довірі між країнами.

 

 

Читайте також