В армії Індонезії відмовилися від “тесту на незайманість” для жінок-новобранців
09:09 07.08.2021
261

В армії Індонезії вирішили відмовитися від «тесту на незайманість», який застосовувався до жінок-новобранців і наречених військовослужбовців, повідомляє Human Rights Watch.

Командувач Збройних сил генерал Андік Перкаса повідомив підлеглим, що відтепер медичне обстеження жінок при вступі на військову службу не повинно відрізнятися від обстеження чоловіків. Це означає, що перевірка на незайманість шляхом введення пальців в піхву більше не проводитиметься.

Генерал підкреслив, що тепер має оцінюватися лише здатність рекрутів брати участь у фізичній підготовці. Він також повідомив про скасування медичного огляду наречених офіцерів. Нові правила будуть доведені до відома директорів госпіталів і військових медиків.

«Тест на незайманість» десятиліттями практикувався в Збройних силах Індонезії. При огляді медик вводить два пальці в піхву жінки для перевірки цілісності дівочої пліви.

Всесвітня організація охорони здоров'я ще в 2014 році заявляла, що розцінює подібну практику як одну з форм сексуального насильства, закликаючи відмовитися від цієї дискримінаційної, образливої і науково необґрунтованої процедури.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також