Українці показали вміння повертати території, – Єнс Столтенберг
15:41 04.08.2022
272

Генсек НАТО Єнс Столтенберг відзначив, що українські сили показали вміння завдавати ударів у відповідь та повертати території

Про це він сказав під час виступу перед Молодіжною лігою робітників - найбільшою політичною молодіжною організацією в Норвегії та пов'язана з Норвезькою лейбористською партією.

Столтенберг зазначив, що у російсько-українській війні НАТО має два завдання: підтримати Україну та не допустити переростання конфлікту в повномасштабну війну між НАТО і Росією.

Він додав, що на саміті НАТО в Мадриді трохи більше як місяць тому всі країни НАТО погодилися, що будуть підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно.

"Те, що ми бачимо зараз, - це жорстока і кривава війна на виснаження. Просування росіян знову зупинилося. А українці показали вміння завдавати ударів у відповідь і повертати території, планують контрнаступ на півдні", - сказав Столтенберг.

Він підкреслив, що країни Альянсу платять ціну за підтримку України. Проте її можна виміряти грошима, тоді як ціна, яку платить Україна, вимірюється людськими життями.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також