МАУ забезпечить стикування на литовському напрямку попри обліт Білорусі
17:30 28.05.2021
285

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» додатково інформує про актуальне авіасполучення зі столицею Литви – Вільнюсом.

МАУ нагадує про продовження виконання рейсів Київ-Вільнюс-Київ з невеликим збільшенням часу перельоту (до 40 хв) через обліт території Білорусі, але без зміни вартості авіаквитків.

Наразі рейси до Вільнюса виконуються щопонеділка та щоп’ятниці за наступним розкладом:

Київ (КВР) – Вільнюс (VNO): виліт 09:55 (local time) – приліт 11:55 (local time)

Вільнюс (VNO) - Київ (КВР): виліт 14:15 (local time) – приліт 16:15 (local time)

Актуальний розклад дозволяє пасажирам, які прямують з Вільнюса здійснювати в Києві зручні стикування та продовжувати переліт у Східному та Південному напрямках. Зокрема, йдеться про можливість перельотів через Київ до: Тбілісі, Єревана, Кишинева, Стамбула, Дубай, Каїра, Баку, Тель-Авіва, Нурсултан, а також Одеси та Херсона. Відповідно, подорожуючі з вказаних регіонів мають змогу летіти до Європи зі стикуванням у базовому аеропорту МАУ – «Бориспіль».

Нагадуємо, що при перетині кордонів наразі діють епідеміологічні обмеження, з якими можна ознайомитись за посиланням.

Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» застосовуються стандарти і процедури безпеки у відповідності з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

З особливостями обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» можна ознайомитися за посиланням. Із заходами безпеки на борту повітряних суден можна ознайомитися тут.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також