Міноборони України впровадило нову цифрову систему для ВЛК: оновлення для військових
12:30 01.12.2023
279

Система електронного документообігу, яку запроваджує Міністерство оборони України, дозволяє лікарням та закладам охорони здоров'я взаємодіяти з військовими частинами, Територіальними Центрами Комплексної Реабілітації (ТЦК) та Соціальними Підприємствами (СП) за допомогою цифрових документів. Це значить, що військовослужбовці, які перебувають на лікуванні в цивільних закладах охорони здоров'я чи військових госпіталях, зможуть отримувати необхідні документи ще до відвідування ТЦК та СП.

У рамках цієї системи можуть бути обмінені різноманітні документи, такі як довідки про травми, поранення, контузії, постанови Військово-Лікарської Комісії (ВЛК) про відпустку на лікування або про непридатність до військової служби та інші, які є необхідними для розгляду справи в рамках ВЛК.

Це значний крок уперед у спрощенні процедур для військовослужбовців та медичних установ. Інформація та документи будуть обмінюватися в електронному форматі, що дозволить зберігати час, який раніше витрачався на оформлення паперової документації. Це допоможе в уникненні необхідності особистого візиту військовослужбовця до військової частини або центру реабілітації до отримання документів або ствердження непридатності.

Використання цифрових документів та електронної системи дозволить військовослужбовцям отримувати рішення щодо їх стану здоров'я значно швидше і зменшить час на вирішення питань з медичними закладами та військовими частинами.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також